Míša

Když potkáte osobu, která Vám pomůže vyhnout se operaci, tak je to opravdu zázrak a Nicolette je právě ta osoba. Jsem jí nesmírně vděčná za veškerou pomoc, rady, tréninky a hlavně za to, že pokaždé, když se mi něco nezdálo hned mi dala zpětnou vazbu, vše vysvětlila a hledala příčinu což bohužel u doktora moc nezažijeme. Ten mě radši poslal na operaci. Děkuji za vše!  Rozhodně pokud máte jakýkoliv problém neváhejte Nicolette kontaktovat

Vanda – lektorka tance a poledance

Děkuji Niky za pomoc s nápravou vadného držení těla a špatných pohybových stereotypů, které mě limitovaly při práci i v běžném životě. Během individuálních lekcí se můj stav zlepšil a také jsem se naučila, jak se zdravě hýbat a špatným návykům předcházet, což sama jakožto lektorka tance mohu nyní dále využívat ve svých lekcích.

Filip – zkrácenost, tenisový loket, bolesti zad

Nemůžu jinak, ale musím konstatovat, že jsem si našel bohyni.. Bohyni, která ví kam sáhnout aby to člověku udělalo dobře ?
S problémy s bolestí zad, odkrvování rukou, opakovaných zánětech v loktech jsem dal na doporučení kamaráda a oslovil Nicol. Ta holka je opravdu neskutečná, už první sezení ulevila od všech nepříjemných bolestí/tlaků a stačilo jednou správně křupnout a bolest byla pryč. Nicol opravdu ví co dělá. Super přístup, vše vysvětlí, řekne proč to máte dělat jak to máte dělat, co proč nedělat atd…. x let ve fitku zanechalo velkou daň a otevřelo mi to oči… Po 14 dnech a dvou sezeních se cítím o 100% lépe. Je jedno jestli má někdo sedavou práci, nebo cvičí a práská tam váhy, doj*bané tělo má dnes skoro každý. Takže za mě nemohu jinak než doporučit!!!

Annie – bolesti zad

Paní čarodějka s velkým P !! Strašně šikovné ručičky!

Verča – absence ACL, poškozená chrupavka kolene

Nikdy bych nevěřila, co člověk dokáže pod správným vedením. Je vidět, že Nikol ví co dělá, rozumí svému oboru a hlavně dokáže pomoci a poradit. Vždycky se těším na další hodiny a hlavně ten posun!

Tereza – špatné techniky cviků, bolesti zad

Nenápadná slečna, která se naprosto odlišuje od klasických fitness trenérů dnešní doby. Dívá se na člověka, klienta, jako na celek. Pokud je nějaký problém snaží se nalézt jeho příčinu a nejen odstranit následky. Je výbornou trenérkou, kdy Vám dokáže sestavit trénink přímo šitý na míru, kde se i při sebemenším cviku neskutečně zapotíte Nicolette je i skvělá terapeutka, dokáže napravit různé tělesné dysbalance, blokace a jiné problémy, které omezují ve cvičení i v každodenním životě. Ale to nejdůležitější- je to úžasný člověk a je mi ctí, že mohu trénovat pod jejím vedením!
100 % doporučuji!